Robertvanderzwan.nl gebruikt cookies om de website naar behoren te laten werken, om functies voor social media te bieden en om onze website te analyseren. Op onze website kun je ons Cookiebeleid en Privacybeleid vinden.

Robert van der Zwan Makelaardij 20 jaar!

Robert van der Zwan Makelaardij 20 jaar!

Wanneer u uw woning, in de maanden juli, augustus en september 2024 via ons kantoor te koop aanbiedt, ontvangt u, vanwege ons 20- jarig jubileum, een uitgebreid presentatiepakket. Dit pakket bestaat uit: professionele fotografie, 360 graden foto's, video, plattegronden en luxe brochures.

Heeft u zelf geen verhuisplannen? Geef de voucher dan aan een familielid of vriend in Den Haag of Scheveningen. We komen graag bij u langs, maar u bent ook van harte welkom op ons kantoor, de koffie staat klaar!

Nieuwste woningen

Onder bod
Zeesluisweg 162
2583 DV Den Haag
€ 250.000 k.k.
63m² 207m³ 2 kamers
Pluvierstraat 329
2583 GT Den Haag
€ 400.000 k.k.
77m² 289m³ 4 kamers